ارسال سریع

لگوی سایت
جستجو
ارسال سریع
شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.
ارسال سفارشات در محدوده شهرستان گنبد کاووس از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست سفارشی انجام می شود.


الف) در مراکز استان و شهرستان (بجز گنبدکاووس)
  1. حمل کلیه سفارشات توسط پست صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی شیک خونه هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست ندارد. معمولا بسته های ارسالی در عرض یک الی دو روز کاری به تهران و در عرض دو الی سه روز کاری به شهرستان ها تحویل می شوند.
  2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پست صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله ایمیل یا از طریق تلگرام برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://newtracking.post.ir که متعلق به پست است استفاده نمائید.
  3. مدت زمان تحویل محموله ها 1 روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
  4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
  5. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی شیک خونه کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
  6. هزینه حمل بصورت پیش کرایه می باشد و مبلغ آن، در زمان ثبت سفارش درج می شود. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی شیک خونه هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد. البته سفارشات بالای 100 هزار تومان به صورت رایگان ارسال خواهند شد. 

ب) در محدوده گنبد کاووس
  1. حمل کلیه سفارشات توسط آژانس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی شیک خونه  میتواند زمان تحویل را تعیین نماید.
  2. مدت زمان تحویل محموله ها یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
  3. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به آژانس قابل تغییر نمی باشد.
  4. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط آژانس ها و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی شیک خونه هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد. البته سفارشات محدوده شهر گنبد کاووس که بالای 30 هزار تومان باشند، به صورت رایگان ارسال خواهند شد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
 درگاه بانک ملت زرین پال


استان گلستان - گنبد کاووس

017-33588741

info@shikkhooneh.com
instagramtelegramfacebook
تمامی محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتابطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب